heading

      Maya Kafes ve Ekipmanları Hayvancılık Dış Ticaret Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 2002 yılında tavukçuluk sektöründe ki en iyi hizmeti sunma amacıyla kurduk. Kuruluşumuzdan bu güne sürekli portföyümüzü geliştirmek, genişletmek ve müşterilerimize daha yenilikçi ürünlerle hizmet vermek adına çalışmalar yapıyoruz. İlk yıllarımızda 200.000 kapasitelik üretim hacimi ile başlayıp sürekli arttırdığımız üretim kapasitemizi şuan da yılda 7.000.000 kapasitelik hacime yükseltmeyi başarmış bulunmaktayız.

     Global bir marka olmak adına telafuzu rahat ve anlaşılır olan Maytav ismi ve yepyeni bir yüz ile istikrarımızı sürdürmekteyiz. İhracat kapasitemiz ve müşteri memnuniyeti ilkelerimiz sayesinde adımızı sadece Türkiye değil tüm dünyada duyurmayı başardık. Dış ticaret portföyümüzde ki özellikle Arap ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri tarafından güvenilir ve köklü firma ünvanına sahip olmakla gurur duyuyoruz. Avrupa Birliği Uyum Projesi ile başlayıp devam eden Kanatlı Hayvanları Feraha Kavuşturma projesine AR-GE çalışmaları ile geliştirdiğimiz Zenginleştirilebilir Tavuk Kafesi ve Şelale Yumurta toplama sistemini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere orta doğu ülkelerine de ihracatımız sürmektedir.

       Maytav olarak Elavatörlü toplama sistemini geliştirerek tavukçuluk sektörüne yeni bir ürün kazandırmanın mululuğu içerisindeyiz. Bu ürün sayesinde Tavukçuluk sektörünün işçilik ve zamandan kazanç elde etmesini sağlıyoruz. Ayrıca Elavatörlü toplama sistemi yani bizim verdiğimiz isimle Şelale Yumurta Toplama sistemine Faydalı model ve Tasarım Tescil belgelerini almış bulunmaktayız.Şelale yumurta toplama sistemi haricinde konveyör sistemindede yenilikçi anlayışımıza devam ederek Tavukçuluk sektörüne yenilikler getirmeye devam ediyoruz. Konveyör sisteminde virajlar yaparak aktarma sistemini tamamen ortadan kaldırdık ve tavukçuluk sektöründe daha birçok yeniliğe imza atarak müşterilerine daima kaliteli bir hizmet ve ürün sağlamayı daimi kılacak projelere imza atmaya devam ediyoruz.


Ürünlerimizin üretiminde kullanılan maddeleri ve kullanım amaçları hakkındaki ek bilgileri E-Kataloğumuzda bulabilirsiniz. 4 Farklı dilde hazırlanmış olan katalogumuzda ürün ve sistemlerimizi online olarak inceleyebilirsiniz…